زیما لوستر

لوستر آویز

زیما لوستر
لوستر ثابت
زیما لوستر
لوستر کانتر
زیما لوستر
لوستر شاخه ای
_

 زیما لوستر

گروه پارت صنعت با نام تجاری زیما اولین فعالیت تولیدی خود را در شهرک صنعتی کاویان مشهد در سال 1375 به ثبت رسانده و با حضور 25 ساله‌ی در تولید محصولات دکوراتیو، لوستر و روشنایی در صنعت فعال بوده‌است و هم اکنون بالغ بر230 نفر پرسنل در حوزه‌های مختلف مشغول به فعالیت در آن هستند.

ایران در صنعت تولید لوستر جزو پنج برند برتر دنیاست و همین موضوع باعث شده است که وظیفه زیما سنگین‌تر از قبل باشد و با توجه به صادرات وسیع زیما، علاوه بر بازاریابی داخلی، کیفیت و خلاقیت در طراحی عواملی هستند که جزو جدا نشدنی زیما به حساب می‌آیند تا با تولید اجناس باکیفیت، با توان رقابتی با کالای خارجی، اعتماد مخاطبان را جلب نماید.

25 سال تجربه
 
_

برخی از محصولات زیما

زندگی بدون نور، مثل زندگی بدون خود است!

مارگارت اتوود

زیما لوستر
زیما لوستر

آیینه ای به زیبایی مهتاب

_

آینه کاری در تاریخ کهن کشور عزیزمان ایران از دوره ساسانیان رواج داشته است و از دیرباز آینه و آب در فرهنگ اصیل ما نماد روشنایی و پاکی و صداقت می باشد.

آیینه شرکت زیما مدل مهتاب، به زیبایی تاریخ ایران میدرخشد.

آیینه مدل شمس

_

آیینه شرکت زیما مدل شمس، یکی از زیباترین آیینه ها با سبک نئو کلاسیک می باشد. در زیر کریستال های این آیینه ماژول قرار گرفته و سبب روشنایی آیینه می شود.

در کناره های آیینه از استیل ایینه ای استفاده شده که با آیینه هیچ تفاوتی ندارد و زیبایی کار را دو چندان می کند.

این آیینه دارای سه حالت نوری آفتابی مهتابی و ترکیبی می باشد.

زیما لوستر
زیما لوستر

فروش سازمانی

فروش سازمانی
شما می توانید محصولات زیما را با شرایط ویژه از فروشگاه های اتکا، سرای ایرانی و بانک صادرات خریداری نمایید.
اطلاعات بیشتر

نصب محصولات

نصب محصولات
جهت هماهنگی نصب ، با شماره 09120833365 تماس حاصل فرمایید. در صورتی که در شهری، شرکت زیما نصاب نداشته باشد مشتری میتواند طبق شرایط گارانتی که روی درب کارتن محصول می باشد اقدام و نتیجه را به شماره 09120833365 واتس آپ نماید.
اطلاعات بیشتر

15 سال پشتیبانی

15 سال پشتیبانی
مدت زمان پشتیبانی از محصولات 15 سال است. مدت زمان وارانتی بدنه ( قطعات استیل استفاده شده در لوستر ) 15 سال است. مدت زمان وارانتی قطعات برقی به کار رفته در محصولات 2 سال است. برای ارتباط با واحد خدمات پس از فروش میتوانید از طریق شماره 02133911591 تماس حاصل نمایید.
اطلاعات بیشتر

آخرین مطالب مجله زیما

_

زیما لوستر

25سال تجربه
300+مدل محصول
87+نفر پرسنل